گنج یاب ارزان
گنج یاب ارزان
دسامبر 19, 2020
فلزیاب ارزان
فلزیاب ارزان
دسامبر 21, 2020

فلزیاب تصویری  :

بسیاری این سوال را دارند که  فلزیاب تصویری  چه تفاوت هایی با فلزیاب های دستی و معمولی دارند؟

درجواب به این سوال می توان گفت: فلزیاب تصویری به دلیل اینکه تمامی موارد را می تواند بر روی صفحه نمایشگر خود به نمایش دربیاورد بسیار حرفه ای تر از فلزیاب های معمولی خواهد بود و به همین دلیل نیز میتوان گفت که از جمله پرفروش ترین ها به شمار می رود .

 باید توجه داشته باشید که فلزیاب تصویری از بالاترین درجه کیفی برخوردار بوده و می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که می خواهند در سریع ترین زمان از آن استفاده نمایند. استفاده کردن از فلزیاب تصویری نیاز به علم و تخصص بسیار خاصی نداشته و تنها با یادگیری از محل خرید و چرخاندن آن در محل مورد نظر می توانید محل فلزات مورد نظر را بیابید. از جمله مهمترین ویژگی های فلزیاب های تصویری را می توان امکان تشخیص کوچکترین ذرات فلزات دانست ، چرا که این دستگاه می تواند ریزترین و کوچک ترین قطعات فلزی را به درستی تشخیص داده و محل دقیق آن را باضریب خطای بسیار پایینی اعلام نماید .

برخی از فلزیاب های تصویری ، تصویری مجازی از فضا را برای شما به نمایش در می آورد و برخی مدل های آن به صورت لکه رنگ هستند که از جمله مهمترین مزیت های این دستگاه ها می توان به نمایش دادن انواع اقسام فلزات اشاره نمود. به این معنی که علاوه بر اینکه می تواند نوع جنس فلز را معلوم نماید ، همچنین می تواند چندین فلزی که در کنار هم قرار گرفته اند را با ذکر اندازه و جنس و همچنین تعداد دقیق برایتان ارائه نماید . مورد استفاده قرار گرفتن از این نوع فلزیاب ها به همین دلیل بسیار مورد توجه کاربران برا کاوش قرار می گیرد.

فلزیاب-تصویری1

فلزیاب-تصویری1

فلزیاب تصویری به  گروهی از فلزیاب ها گفته می شود که علاوه بر قابلیت شناسایی فلزات ، قابلیت اسکن و ارائه ی تصویر فلز مورد نظر را دارد  نمونه موفق این فلزیاب ها سیستم های شرکت پویا  می باشد که در ایران فروش بالایی دارد البته هیچ دستگاهی قادر به اسکن به صورت زنده و نشان دادن عکس واقعی فلز نیست و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نمایان می کند که به طور کلی می توان 60 % به تصویر اعتماد کرد .

در تبلیغات بسیاری از شرکت های سازنده ی این محصولات از عمق نفوذ های 30 و 40 متری برای انواع مدل های مختلف استفاده می شود که امری کاملاً اغراق آمیز است .

یک دستگاه فلزیاب تصویری خوب باید عمق حداقل 3 متری داشته باشد تا بتواند به عنوان یک دستگاه فلزیاب تصویری  افراد را به هدف های خود نزدیک کند .
یکی دیگر از ویژگی های دستگاه فلزیاب را می توان استفاده از نشانگر حساسیت و متراژ دانست تا زمانی که از آن به عنوان یک دستگاه فلزیاب تصویری استفاده می شود به خوبی نسبت به فلز های پیدا شده در عمق زمین حساسیت نشان داده و این حساسیت را روی دستگاه به کاربر اعلام نماید .

برخی از مشخصات دستگاه فلزیاب تصویری :

دستگاه فلزیاب یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد .

فلزیاب ها باید بالانس دستی داشته باشد اگر بالانس دستی نباشد و اتوماتیک باشد نیز مانند همان بالانس دستی ، اما به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر عمل میکند .

یک فلزیاب حرفه ای باید حتما تفکیک اهن و غیراهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی  just gold  را داشته باشد .

فلزیاب تصویری باید نشانگر متراژ داشته باشد .

باید سبک و کم حجم باشد .

فلزیاب تصویری حرفه ای باید تغییر فرکانس داشته باشد .

همچنین تفکیک حداقل 50% داشته باشد .

همینطور حذف ذرات ذاشته باشد .

تصویری بودن دستگاه فلزیاب عملکرد و عمق زنی دستگاه را زیاد میکند .

قابلیت حمل فلزیاب هرچه آسان تر داشته باشد .

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری

 یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های انواع مدل های دستگاه موجود در بازار را می توان وزن و ابعاد آن دانست . هر چه فلزیاب مورد نظر دارای ابعاد و وزن مناسب تری باشد قابلیت حمل آن نیز بیشتر شده و نگهداری آن نیز سهل تر آن است ، با توجه به اینکه این دستگاه ها معمولاً توسط افراد در مسیر های سخت برای کاوش ها حمل می شود ، وزن و ابعاد مناسب آن می تواند کارایی دستگاه را بالا برده و استفاده از آن در مسیر های کوهستانی که احتمال پیدا کردن طلا و انواع فلزات گران بها بیشتر است را آسان تر نماید .

همچنین یکی دیگر از ویژگی های دستگاه فلزیاب تصویری که می تواند به عنوان طلایاب هم نیز مورد استفاده قرار بگیرد ، امکان تغییر فرکانس است.

با توجه به این نکته که در جاهایی که دارای خاک نرم است لازمه ی کار این است که تا عمق بیشتری مورد جست و جو و کاوش قرار بگیرد ، باید بتوان فرکانس دستگاه را بالا برد ، این در  حالی است که در محیط هایی با صخره های سخت برای بالا بردن قابلیت نفوذ پذیری این دستگاه ، بهتر است فرکانس دستگاه پایین باشد تا به راحتی از موانع سخت عبور کند و افراد را به هدف های مورد نظر خود نزدیک تر نماید . البته مهم ترین عامل در تعیین قیمت یک فلزیاب را می توان امکان حذف ذرات ناخواسته (مواد و عناصر و در اصطلاح ناخالصی خاک ) دانست .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب تصویری استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد ، به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود.

در شرکت فلزیاب پویا سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *