DIANA P3
DIANA P3
ژانویه 3, 2021
GOLDEN SENS X2
GOLDEN SENS X2
ژانویه 4, 2021
فروش فلزیاب

فروش فلزیاب

فروش فلزیاب :

این یک مقاله در مورد فروش فلزیاب می باشد .
در ابتدا به معنی فلزیاب می پرازیم : فلزیاب دستگاهی است که برای شناسایی و کاوش اجسام فلزی مخفی و یا مفقود شده در زمین ، دیوار یا اجسام دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های فلزیاب میدان مغناطیسی را در اطراف کویل جستجوگر خود ایجاد می کنند . وقتی که جسم فلزی زیر زمین در محدوده میدان مغناطیسی دستگاه فلزیاب  قرار بگیرد ، شدت میدان مغناطیسی تغییر می کندو بیشتر می شود  و دستگاه فلزیاب با توجه به این تغییرات متوجه وجود فلزات در اطراف لوپ خود می شود و فلزات زیر زمینی  را شناسایی و پیدا  می کند .

هر چقدر میدان مغناطیسی تولید شده توسط فلزیاب بیشتر باشد عمق جستجوی فلزات در زیر زمین هم  قطعا بیشتر خواهد شد .

عمق کاوش و جستجو توسط فلزیاب با توجه به اندازه ، شکل و جنس فلزات تغییر می کند ، کمتر یا بیشتر می شود .

اجزاء تشکیل دهنده فلزیاب ها :

دستگیره تعادل (اختیاری) :

برای حفظ تعادل دستگاه فلزیاب در هنگان جلو و عقب بردن در حین کاوش و جستجو آن بکار می رود .

جعبه کنترل :

شامل مدارهای کنترلی ، سیستم سخنگو ، باتری و ریز پردازنده ها  است .

میله :

جعبه کنترل را به کویل وصل می کند تا شما بتوانید از فلزیاب بدون خم شدن استفاده کنید و به راحتی دستگاه را بگیرید و کاوش کنید تا اجسام مدفون شده در زیر خاک را کاوش کند .

آنتن :

بخشی از دستگاه فلزیاب است که با گیرنده های خود  وجود فلزات را حس می کند و با اعلائم و هشدار ها به کاوش گران و افرادی که با آن دستگاه کار میکنند اعلام کند .

فروش فلزیاب و انواع مختلف آن :

دستگاه فلزیاب یا همان گنج یاب مدل های مختلفی دارد که با5 نوع آن در این مقاله آشنا میشوید .

ما در اینجا سعی می‌کنیم به‌ صورت خلاصه آن دستگاه را با شما آشنا کنیم و کارایی آن را به شما بگووییم :

فلزیاب های تفریحی (VLF) : این دستگاه‌ ها کوچک بوده بسیار سبک هستند و دیسک آن‌ ها حدود 30 سانتی‌ متر می باشد . می توانند یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا کنند. قدرت تفکیک کمی دارند و برای اشیای فلزی که سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند و بیشتر در زمین شناسی و عملیات و تدریس های علمی دانشگاه بکار میرود .

فلزیاب‌ های پیشرفته (PI)   : قدرت بیشتری نصبت به فلزیاب های تفریحی دارند سنگین ترهستند چون که  از باتری‌ های سنگین استفاده می کنند . از ضعف‌ های این نوع نداشتن قدرت تفکیک بین آهن و سایر فلزات و نداشتن مانیتور می باشد و تمامی فلزات را که شناسایی میکند با علائمی ک دارد بعه افراد و کاوشگران متوجه میکند .

فلزیاب‌ های صنعتی: در صنایع مختلف مثل فرش ، ماشین ، چوب‌ بری ، صنایع بسته ‌بندی و گیت های هواپیمایی و … از آن‌ ها استفاده می شود .

فلزیاب‌ های (TR)  : این دستگاه‌ ها نیز قدرت تفکیک ندارند و معمولاً برای پیدا کردن فلز های بزرگ مثل لوله‌ های آب یا گاز ها  مورد استفاده قرار می‌گیرند .

از دیگر معایب دستگاه تی آر سخت بودن کار با دستگاه، گم کردن هدف و ضعف در تعیین محل دقیق فلزات  می باشد که به همین خاطر خرید عمومی زیادی ندارند و کاوشگران میل به خرید دستگاههای دیگر میشوند .

فلزیاب‌ های فرکانسی یا طلایاب ها : این نوع از دستگاه‌ ها از نوع فرکانس القایی یا جذبی با تنظیمات تفکیکی و تشخیصی و سطح و یا تارگت ایکس می باشند .

فروش فلزیاب

فروش فلزیاب

مراقب کلاهبرداران فروش فلزیاب باشید :

امروزه با توجه به پیشرفت های مکرر و پی در پی تکنولوژی و پیدایش دستگاه های جدید فلزیاب و خرید و فروش فلزیاب  با کاربری ها و کاوشگران  مختلف می توان گفت که  افراد در هنگام خرید وسایل  و فلزیاب مورد نظر خود  ، با مشکلاتی روبرو می شوند . پدید آمدن فلزیاب های  مختلف و جدید ،  یکی از این موارد است که می تواند باعث اشتباه افراد در انتخاب دستگاه مورد نظرشان شود و دچار ضرر گردند .

همچنین حضور افراد سود جو در این زمینه باعث به وجود آمدن دستگاه های تقلبی شده است .

افرادی برای رسیدن به سودهای کلان و زیاد ،  دستگاه های فلزیاب زیادی  را وارد بازار کرده اند که بعضی از آنها ممکن است هیچ کاربردی در کاوش فلزات  و یافتن طلا ، نداشته باشند .  بعضی دستگاه ها نیز علائم فلزیاب بودنشان کارایی لازم را برای یافت فلزات با ارزش  و طلا و … ندارند .

توجه داشته باشید نکات زیر توسط کلاهبرداران در اینترنت و سایت های فروش غیر مجاز مشاهده شده است و هیچ  پایه و اساس علمی ندارد .

ما به دلیل آشنایی افراد با روش های کلاهبرداری نمونه هایی از تبلیغات آنها را ذکر می کنیم تا شما دوستان گرامی با این اصطلاحات و کلاه برداری ها آشنا بشوید .

دوربین همه ی  فلزیاب ها قابلیت نمایش اجسام زیر خاک را به صورت سه بعدی دارند و به شما ،  اجسام را با تمام جزئیات نشان خواهد داد  و همچنین متواند در برد های بالا هم چنین قابلیتی داشته باشد .

این دستگاه با قابلیت اسکن زمین و مشاهده هم زمان آن  ، خود را در انواع نمونه ها بی نظیر

و غیر قابل رقابت  ساخته است .

مشاهده شده است که می گویند این دستگاه ها با قابلیت عمق زنی 20 متر و رد یابی یکی دو کیلومتر یکی از بی نظیرترین فلزیاب ها به شمارمی آید که کاملا اغراق آمیز میباشد .

دستگاه فلزیاب دارای تنظیمات دیجیتالی به دلخواه افراد است و هر گونه که کاربر بخواهد می تواند آن را تنظیم کند که این مورد هم دروغ و کذب است .

یکی دیگر از حقه های چنین افرادی اشاره به ضد آب بودن دستگاه فلزیاب است .

در بسیاری از تبلیغات به تفکیک صد در صدی این دستگاه ها اشاره شده که این نیز یک حقه برای فروش فلزیاب به شمار می آید .

یکی از راه هایی که مردم به این دستگاه ها اعتماد می کنند این است که بیشتر آن ها دارای زمانت نامه بوده اند ولی این زمانت نامه ها هیچ تضمینی در واقع  ندارند .

فروش فلزیاب

فروش فلزیاب

از تبلیغاتی که افراد سود جو برای فروش چنین دستگاه هایی استفاده می کنند وجود حافظه داخلی برای ثبت کاوش ها در مکان های گوناگون و وجود سیستم پیدا کردن حفره و غار ها برای یافتن طلا  است .

به گفته افراد سود جو این دستگاه دارای گرافیک بالایی بوده و تصاویر واقعی زیر زمین را به صورت دقیق به شما نشان می دهد اینیک دروغ میباشد .

مشاهده شده است که برای بالا بردن فروش می گویند دستگاه دارای شارژر خانگی و ماشینی است که اینطور نیست .

در شرکت گنج یاب و فلزیاب پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *