گنج یاب تصویری

بهترین دستگاه فلزیاب
بهترین دستگاه فلزیاب
دسامبر 23, 2020
بهترین دستگاه گنج یاب
بهترین دستگاه گنج یاب
دسامبر 25, 2020
گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری :

گنج یاب تصویری در حقیقت می تواند همان فلزیاب تصویری پیشرفته از نوع فرکانسی یا جذبی باشد . از گذشته تا کنون کشور آمریکا در صنعت طراحی و فروش دستگاه گنج یاب تصویری و فلزیاب فعالیت داشته است .
کشور آمریکا در این حوزه دارای اسم و رسم خاصی است و صاحب سبک می باشد. اما این کشور تنها در زمینه دستگاه های فلزیاب و گنج یاب vlf و gpr حضور پر رنگی دارد .

به گزارش گروه خبرگزاری های مختلف در ایران ، سیستم ها و گنج یاب های تصویری ، طلایاب ها و  فلزیاب های تصویری ، همان گونه که  مشاهده می شود  ، این روز ها در بازار ایران و دیگر بازار های جانبی  با قیمت های بسیار  مختلف  ، تحت لیسانس کمپانی  و شرکت های بزرگ و کوچک با تکنولوژی های گوناگون به فروش می رسند ،  در واقع اگر قصد تهیه و سفارش  یکی از این سیستم های گنج یاب را دارید ،  با یکی از سردرگم کننده ترین  و گیج کننده ترین  بازار ها روبرو می شوید .

در اولین مرحله  باید نیاز سنجی درستی از کاوش گر ،  توسط فروشنده ی گنج یاب ارزان از فرد خریدار انجام شود تا در انتخاب  بهترین دستگاه گنج یاب تصویری  نتیجه درستی  را دریافت کنید .

توجهات لازم را  بفرمائید که  این دستگاه  ها بسته به استفاده کاربر و چیزی که از فروشنده و تامین کننده این سیستم و دستگاه ها می خواهید ، می توانند در ابعاد و طرح های گوناگون و  مختلف ،  تکنولوژی های فوق پیشرفته  شعاع زن و یا نقطه زن   با سنسور های متفاوت و گوناگون  باشند .

حتی  برخی از دستگاه های گنج یاب تصویری ،  می توانند نوع فلز به کار رفته و درصد خالص بودن  و همین طور نقطه دقیق گنج  را به صورت  درست  و دقیق  به کاربر  ارائه دهند .

گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری

در خرید  گنج یاب تصویری  به نکات زیر دقت داشته باشید :

یکی از ملاک های اصلی در خریداری دستگاه گنج یاب تصویری  و یا  فلز یاب  تصویری ،  تست به دست مشتری در چندین لایه  از خاک های گوناگون از جمله  ساروج  ،  مواد معدنی  و … می باشد ، حتما از فروشنده در خواست کنید که کار با دستگاه را به شما آموزش دهد و با شما تمرینات لازم را بکند .

اگر فروشنده ی دستگاه های گنج یاب تصویری ادعا کند که دستگاه گنج یاب تصویری آن ،  فقط به فلزات  قدیمی  و گران بها حساس است ، همیشه این موضوع کلاهبرداری بوده  و دستگاه کارایی لازم را برای اکتشافات  ندارد .

تفاوت های  فلزات با  گنج های جدید و قدیم 1 تا 2 برابر می باشد   و به عبارت دیگر ،  اگر دستگاه  فلزات را  به ابعاد 10×10 سانتی متر ،  در عمق 1 متر شناسایی و کشف  کند ، عمق تضمینی برای همان اندازه فلز ولی با عمر حداقل 140 سال خورشیدی  حدود 1.5 تا 2 متر در زمین مدفون شده می باشد .

اگر فروشنده ی این گونه دستگاه ها  ادعا کند که دستگاهش فقط  یون  طلا را می شناسد و شناسایی میکند و فلز جدید را شناسایی نمیکند ،  باز هم  آن فروشنده  شما را فریب میدهد و جنس خوبی را به شما ارائه  نمی دهد و شما را دچار ضرر میکنند .

باید  توجه داشته باشید که کارایی و عمق نفوذ  این دستگاه ها  در صخره و تخته سنگ ها ، یکدست و یکپارچه مشخص  نمی شود  .  بطور مثال دستگاه  3  و 30 میلیون تومانی هر دو در صخره و تخته سنگ ها کارایی لازم را دارند ولی اگر چندین لایه زیر هم  باشند ،  دستگاه 3 میلیون تومانی فقط   5 تا 7 سانتی متردر آن  نفوذ خواهد کرد ولی  دستگاه  30  میلیون تومانی به راحتی می تواند  در آن نفوذ کند و تصویر آن شئ را به نمایش بگذارد  . درواقع  تفاوت اصلی این دو دستگاه گنج یاب تصویری ، قیمت نیست . بلکه قدرت دستگاه و قابلیت حذف ذرات و مواد در آن میباشد .

همیشه موقع خرید دستگاه گنج یاب تصویری ،  خودتان دستگاه را تست کنید و اجازه دهید فروشنده تنظیمات را به شما آموزش دهد تا شما هم کار با آن دستگاه را یاد بگیرید .

گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری

از جمله  قابلیت های  جدید و فوق العاده  ای  که در سال 2017  در برخی دستگاه ها جای داده  شده  ،  قابلیت Just Gold  نام گذاری شده  است  که همانطور که از اسم آن مشخص است  فقط برای  پیدا کردن و یافتن طلا تنظیم می شود  .  پس اگر قصد خرید دستگاهی با قیمت بالای 10 میلیون داشتید ، سعی کنید از این نوع دستگاه های موجود در شرکت فراز خریداری کنید.

از خریداری کردن  دستگاه گنج یاب تصویری که تصویرگیری سه بعدی (3D) دارد و بصورت هاله ای اسکن می کند دوری کنید و آن را نخرید به این دلیل  که  تصویر گزارش شده از آن دستگاه  ،  هیچ شباهتی به جنس  مشاهده شده نخواهد داشت و فقط و فقط اسکن 4 وجهی است که حدود 80% اشکالی  که مشاهده کردید  شبیه به فلز ارائه می دهد  .

معمولا عمق زنی های بالا تر از هفت متر نیز ، عموما برای گنج های جدید تر جواب گو نمی باشد  ،  این یک روش است که از گذشته شرکت های  طلایاب برای بفروش رساندن سیستم ها و گنج یاب های خود استفاده می کنند که باعث گمراهیه افراد و مکتشفان  شوند  .

گنج یاب  و فلزیاب  های موجود در ایران ، توسط کشور های متعدد  و  مختلفی تولید شده  و وارد بازار می شوند ،  مدل های آلمانی ، فرانسوی ، ژاپنی ، ترکیه  یا حتی   چینی ،  مونتاژ ایران ،  که البته نمی توان از کشور ساخت و مبدا در مورد آن ها قضاوت کرد ، اما مهم است که دستگاه   قطعات مونتاژ شده از کشور های مشهور در زمینه تولید گنج یاب تصویری  و سیستم های ردیاب   استفاده کنند .

ویژگی VLF و PI موجود در دستگاه های گنج یاب تصویری  ضریب نفوذ پذیری  آن ها ، تفکیک پذیری را بیشتر می کند ، دستگاه هایی که در بورشور توضیحات از این ویژگی های دستگاه های تصویری  پشتیبانی می کنند ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند ، اما کار تشخیص را چند برابر بهتر انجام می دهند تا کاربر به راحتی به انچه که در زمین مدفون شده است دست پیدا کند .

در شرکت گنج یاب تصویری پویا  سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *